Двигун Loncin G270F; Потужність двигуна 6 кВт; Макс. глибина різання до 110 мм; Макс. діаметр диска до 350 мм; Вага 70 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 70 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 270 куб. см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність водяного бака | 30 л |
| Гарантія | 1 |
| Двигун | Loncin G270F |
| Комплектація | Бак для води. Швидкознімне з’єднання |
| Макс. глибина різу | 110 мм |
| Макс. діаметр диска | 350 мм |
| Сила двигуна | 6 кВт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 998,83 ₴





