Тип свердління мокре; Потужність 3.58 кВт; Частота обертання 450/750 об/хв; Максимальний діаметр свердління 355 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 13.5 кг |
| Максимальний діаметр свердління | 355 мм |
| Споживана потужність | 3.98 Вт |
| Тип свердління | Мокре |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Напруження | 230 В |
| Частота обертання | 750 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 438,90 ₴




