



Верстат свердлильний мережевий магнітний DeWALT DWE1622K
72 699 ₴
- В наявності
- Код: DeWALT DWE1622K
+380 (96) 015-05-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перед оформленням замолвення просимо Вас уточнити наявність та термін постачання у нашого менджера !!!
| Живлення | мережеве |
| Споживана потужність, Вт | 1200 |
| Частота обертання, об/хв | 450 |
| Макс. d свердління, мм | 50 |
| Макс. h свердління, мм | 147 |
| Граничне навантаження в точці свердління, кг | 317 |
| Зусилля примагнічування, Н | 10500 |
| Різьба | 1/2″х20UNF |
| Вага, кг | 14.55 |
| Комплектація | ✔ Швидкозатискний тримач фрез - 1 шт ✔ Ємність для подачі рідини - 1 шт ✔ Реверсивна нажимная рукоятка - 1 шт ✔ Захисний щиток - 1 шт ✔ Страхувальний ремінь - 1 шт ✔ 16 мм патрон і адаптер - 1 шт ✔ Валіза - 1 шт |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Тайвань |
| Діаметр свердла | 50 мм |
| Діаметр фрези | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Число обертів холостого ходу | 450 |
| Загальні параметри | |
| Вага | 14.55 кг |
| Висота | 49 мм |
| Довжина | 57 |
| Ширина | 16.5 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кейс у комплекті | Да |
| Набір ручного інструменту | набір слюсарно-столярного інструменту |
| Споживана потужність | 1.2 Вт |
| Тип | Набір ручного інструменту |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 699 ₴



