Болгарка акумуляторна безщіткова DeWALT DCG405N
7 699 ₴
- В наявності
- Код: DeWALT DCG405N
+380 (96) 015-05-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перед оформленням замовлення просимо Вас уточнити наявність і термін постачання в нашого менеджера!!
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип шліфмашини | кутова акумуляторна (болгарка) |
| Напруга АКБ, В | 18 |
| Джерело живлення | акумуляторний |
| Вихідна потужність, Вт | 800 |
| Тип АКБ | Li-Ion |
| Частота обертання, об/хв | 9000 |
| Регулювання обертів | немає |
| Плавний пуск | є |
| Макс. діаметр диска, мм | 125 |
| Вага, кг | 1.74 |
| Комплектація | ✔ Без акумулятора, зарядного пристрою та валізи. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.74 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Кількість інструментів у наборі | 2 |
| Набір ручного інструменту | набір слюсарно-столярного інструменту |
| Тип | Набір ручного інструменту |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 699 ₴



