

Гайковерт ударний акумуляторний безщітковий DeWALT DCF900P2T
28 200 ₴
- В наявності
- Код: DeWALT DCF900P2T
+380 (96) 015-05-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перед оформленням замовлення просимо Вас уточнити наявність і термін постачання в нашого менеджера!!
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Напруга АКБ, В | 18 |
| Місткість АКБ, А·год | 5 |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Тип АКБ | Li-Ion |
| Макс. крутний момент, Нм | 1898 |
| Частота обертання 1 швидкість, об/хв | 650 |
| Частота обертання 2 швидкість, об/хв | 1040 |
| Частота обертання 3 швидкість, об/хв | 2300 |
| Кількість ударів, уд./хв | 2200 |
| Розмір квадрата, дюйм | 1 ⁄ 2 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Вага, кг | 2.9 |
| Комплектація | ✔ Акумуляторна батарея 18 V XR Li-lon 5 А·год — 2 шт. ✔ Зарядний пристрій — 1 шт. ✔ Валіза TSTAK — 1 шт. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Максимальний крутний момент | 1898 H*m |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Набір ручного інструменту | набір слюсарно-столярного інструменту |
| Тип | Набір ручного інструменту |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 200 ₴



