Перед оформленням замовлення просимо Вас уточнити терміни постачання та наявність!!!
| Виробник | SEQUOIA |
| Тип інструмента | бензиновий |
| Двигун | Бензиновий, 2-тактний |
| Потужність двигуна, кВт | 1.81 |
| Об'єм двигуна, куб.см | 42.7 |
| Максим. кількість обертів, об/хв | 8000 |
| Бак | 1.1 |
| Косильний інструмент | ніж і волосінь |
| Ширина косіння, см | 46 |
| Тип ручки | велосипедна |
| Вага, кг | 6.5 |
| Комп-я | ✔ Косильна головка — 1 шт. ✔ Косильний ніж — 1 шт. ✔ Ремінь — 1 шт. ✔ Ключ-викрутка — 1 шт. ✔ Комплект кріпильних елементів — 1 шт. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна ширина скошування | 46 мм |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ширина скошування ліски | 46 мм |
| Ширина скошування ножа | 46 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антивібраційна система | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.6 кг |
| Діаметр штанги | 10 мм |
| Довжина | 1950 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 42.7 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1.1 л |
| Тактность двигуна | Двотактний |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 799 ₴











