

Компресор повітряний 100л, 3 квт, 380В
22 999 ₴
- В наявності
- Код: EnerSol ES-AC480-100-3PRO
+380 (96) 015-05-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перед оформленням замовлення просимо Вас дізнатися наявнітсь та терміни постачання !!
| Потужність двигуна, кВт | 3 |
| MAX тиск, бар | 12.5 |
| Продуктивність на вході, л/хв | 480 |
| Ресивера, л | 100 |
| Напруга, В | 400 |
| Джерело живлення | мережеве |
| Привід | ремінний |
| Тип | масляний |
| Кількість циліндрів | 3 |
| Вага, кг | 88.2 |
| Комплектація | ✔ 4 колеса |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 88.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм ресивера | 100 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Регулювання тиску | Так |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Додаткові характеристики | |
| Повітряний фільтр | Так |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 999 ₴



