Перед оформленням замовлення просимо Вас дізнатися наявнітсь та терміни постачання !!
| Виробник | STANLEY |
| Страна-произв. | Італія |
| Потужність, кВт | 4 |
| MAX тиск, бари | 11 |
| Продуктивність на вході, л/хв | 640 |
| Ресивера, л | 270 |
| Напруга, В | 380 |
| Джерело живлення | мережевий |
| Привод | ремінної |
| Тип | оливний |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Вага, кг | 160 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Італія |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Тип поршневого компресора за розташуванням циліндрів | Вертикальний |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Продуктивність | 640 куб. м/хв |
| Об'єм ресивера | 270 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Вага | 160 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 4000 Вт |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Повітряний фільтр | Так |
| Кількість коліс | 4 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67 999 ₴












