Круг відрізний EXTREME DeWALT 1,6 мм 180 мм
94 ₴
- В наявності
- Код: DT43908
+380 (96) 015-05-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перед оформленням замовлення просимо Вас уточнити наявність товару на складі та терміни постачання!
| Виробник | DeWALT |
| Діаметр зовнішній, мм | 180 |
| Посадковий отвір, мм | 22.23 |
| Товщина, мм | 1.6 |
| Профіль кола | плоский |
| Застосування | неіржавка сталь, листовий метал |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Діаметр зовнішній | 180 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Нержавіюча сталь, Метал |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 94 ₴



