Перед оформленням замовлення просимо Вас уточнити наявність товару на складі та терміни постачання!
| Виробник | DeWALT |
| Діаметр зовнішній, мм | 125 |
| Посадковий отвір, мм | 22.23 |
| Товщина, мм | 1.2 |
| Профіль кола | плоский |
| Застосування | неіржавка сталь, листовий метал |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Нержавіюча сталь, Метал |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 ₴



