Перед оформленням замовлення просимо Вас уточнити наявність і терміни постачання!
| Виробник | EnerSol |
| Виробник, країна | Україна |
| Діаметр кола, мм | 230 |
| Пос. отвір на болгарці, мм | 22,23 |
| Товщина, мм | 1.6 |
| Профіль | плоский |
| Застосування | чорний, кольорові метали |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Нержавіюча сталь, Метал |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 ₴



