Перед оформленням замовлення просимо Вас уточнити наявність та терміни постачання.
| Номінал. напруга, В | 51,2 |
| Номінал. ємність, Агод | 200 |
| Запас енергії, кВт/г | 10,24 |
| Метод з’єднення | 16S |
| Елемент батареї | 3.2В100Аг *16 |
| Діапазон температур зарядки, град | 0 ~ +50 |
| Номінал. напруга заряду, В | 56 |
| Максимальна напруга заряду, В | 57.6 |
| Захист від перезаряду, В | 58.4 |
| Макс. струм заряду, А | 100 |
| Діапазон температур розряду, град | -10 ~ +50 |
| Діапазон вихідної напруги, В | 44.8-58.4 |
| Напруга відсічення розряду, В | 46,8 |
| Номінал. струм розряду, А | 150 |
| Піковий струм розряду, А | 200 |
| BMS Комунікація | CAN,RS485 |
| Температура експлуатації | -10? ~ +50 |
| Габарити в склад вигляді (ШхВхГ), мм | 850*560*179 |
| Вага, кг | 86,5 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Туреччина |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 86.5 кг |
| Висота | 560 мм |
| Довжина | 850 мм |
| Ширина | 179 мм |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 999 ₴






