Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Інверторний бензиновий генератор 2.5 кВт»
Компанія ТОВ "ФОРВАРД ТРЕЙДІНГ РУП" офіційний імпортер бензинових і дизельних генераторів різних потужностей. Наша команда зможе Вам надати максимально надійну та якісну консультацію під час вибору необхідного Вам обладнання. Ми маємо дуже великий досвід у продажу та сервісному обслуговуванні цього обладнання.
Основні важливі параметри під час вибору Генератора:
Тип генератора — інверторний, чиста синусоїда (Pure Sine Wave)
Цей генератор має Тип запуску — ручний
Номінальна потужність — 2.3 кВт
Максимальна потужність — 2.5 кВт
Паливо — бензин
Паливний бак – 4 л
Напруга - 220 В
Кількість фаз – одна
Рівень шуму — 62 дБА
Охолодження - повітряне
Матеріал альтернатора — мідь
Вага — 26 кг
Комплектація стабілізатор напруги, цифровий мультиметр 3 в 1
Докладну інформацію Ви можете отримати в нашого менеджера телефоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна сила струму | 8.3 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2.3 кВт |
| Максимальна потужність | 2.5 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Безперервний |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | ES-98G |
| Об'єм двигуна | 97.7 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.35 л |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 0.38 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 560 мм |
| Висота | 480 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Вага | 25 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 64 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор у комплекті | Так |
- Ціна: 29 999 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка








Відправка з 19 квітня 2026

