Перед оформленням замовлення просимо Вас уточнити наявність та термін поставки !!!
Компанія Форвард Трейдінг Груп пропонує Вашій увазі портативні зарядні станції на 2000Вт. батарея - LiFePO4 Місткість батареї - 51.2 V, 32.2 Аг, 1648.64 Вт/г Запас АКБ - більше 2000 циклів Максимальна потужність – 4000Вт Номінальна потужність – 2000 Вт Розетки – 2 шт по 230В Напруга - 220-240В Виходи - 3 шт *USB, 2 шт *Type C, 2 шт *DC 12V Зарядка – від сонця, від авто, від мережі Час зарядки: 1. від мережі – 1.8 години 2. від сонця - 3 годин 3. від авто - 3 годин Вага – 14.8 кг Габарити - 369*240*280 (мм) Комплект - кабель зарядки від авто, від сонця
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 430 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 406 мм |
| Зарядка батареї | Від автомобільної зарядки, Від мережі, Від сонячної енергія |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Роз'єми | DC |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 306 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14.8 |
| Набір перехідників | Да |
| Спеціальні | Бездротова зарядка "Швидке заряджання" Дисплей | З підставкою | Фонарик |
| Колір | Чорний |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 999 ₴




