Перед оформленням замовлення просимо Вас уточнити наявність та терміни постачання.
| Температура зберігання, град | -20°C~-35°C |
| Запас енергії, кВт/г | 2,56 |
| Метод з’єднення | 4S2P |
| Елемент батареї | 3.2В 100Аг*8шт |
| Діапазон температур зарядки, град | 0~45°C |
| Номін. напруга заряду, В | 13.8±0.1 |
| Максим.напруга заряду, В | 14.2±0.1 |
| Захист від перезаряду, В | 14.6±0.1 |
| Макс. струм заряду, А | 110 |
| Діапазон температур розряду, град | -20~60°C |
| Діапазон вихідної напруги, В | 10~14 |
| Напруга відсічення розряду, В | 10 |
| Номіна.струм розряду, А | 200 |
| Піковий струм розряду, А | 240A витримує 5s |
| Габарити в склад вигляді (ШхВхГ), мм | 500*360*315 |
| Вага, кг | 29 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Туреччина |
| Ємність акумулятору | 200 А. г |
| Струм заряду | 100 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 29 кг |
| Висота | 500 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 315 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 999 ₴



