Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Дизельний генератор 5 квт»
Компанія ТОВ "ФОРВАРД ТРЕЙДІНГ РУП" офіційний імпортер бензинових і дизельних генераторів різних потужностей. Наша команда зможе Вам надати максимально надійну та якісну консультацію під час вибору необхідного Вам обладнання. Ми маємо дуже великий досвід у продажу та сервісному обслуговуванні цього обладнання.
Основні важливі параметри під час вибору Генератора:
Цей генератор має Тип запуску — електростартер
Номінальна потужність — 4.6 кВт
Максимальна потужність 5 кВт
Паливо — дизель
Паливний бак – 12,5 л
Напруга - 220 В
Кількість фаз – одна
Охолодження - повітряне
Матеріал альтернатора — мідь
Вага - 111 кг
Комплектація Колеса, ручка, стабілізатор напруги, цифровий мультиметр 3 в 1
Докладну інформацію Ви можете отримати в нашого менеджера телефоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип палива | Дизельне |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 4.6 кВт |
| Максимальна потужність | 5 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Безперервний |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Двигун | |
| Марка двигуна | ES-186FA |
| Об'єм двигуна | 418 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.65 л |
| Об'єм паливного бака | 12.5 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 3600 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 0.28 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 750 мм |
| Висота | 640 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Вага | 111 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Захисний кожух | Ні |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Кількість коліщат | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор у комплекті | Так |
- Ціна: 48 999 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка











Відправка з 05 квітня 2026

