Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Бензиновий генератор 11 кВт 380 В»
Компанія ТОВ "ФОРВАРД ТРЕЙДІНГ ГРУП" офіційний імпортер бензинових і дизельних генераторів різних потужностей. Наша команда зможе Вам надати максимально надійну та якісну консультацію під час вибору необхідного Вам обладнання. Ми маємо дуже великий досвід у продажу та сервісному обслуговуванні цього обладнання.
Основні важливі параметри під час вибору Генератора:
Цей генератор має Тип запуску — електростартер
Номінальна потужність — 10 кВт
Максимальна потужність — 11 кВт
Паливо — бензин
Паливний бак – 45 л
Напруга - 220/380 В
Кількість фаз – одна/три
Охолодження - повітряне
Матеріал альтернатора — мідь
Вага — 170 кг
Комплектація: Колеса, ручка, стабілізатор напруги, цифровий мультиметр 3 в 1, Підготовка під автоматику
Більш детальну інформацію Ви можете отримати в нашого менеджера телефоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип палива | Бензин |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 та 3 |
| Напруга | 380 В |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Безперервний |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вхід ATS | Так |
| Двигун | |
| Марка двигуна | ES690VG |
| Об'єм двигуна | 688 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.5 л |
| Об'єм паливного бака | 45 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 3600 об/хв |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Споживання палива | 0.36 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 785 мм |
| Висота | 915 мм |
| Ширина | 655 мм |
| Вага | 170 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Захисний кожух | Ні |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Кількість коліщат | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор у комплекті | Так |
- Ціна: 99 999 ₴


Відправка з 03 червня 2026

