Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Бензиновий генератор 3 кВт»
Компанія ТОВ "ФОРВАРД ТРЕЙДІНГ ГРУП" офіційний імпортер бензинових і дизельних генераторів різних потужностей. Наша команда зможе Вам надати максимально надійну та якісну консультацію під час вибору необхідного Вам обладнання. Ми маємо дуже великий досвід у продажу та сервісному обслуговуванні цього обладнання.
Основні важливі параметри під час вибору Генератора:
Цей генератор має Тип запуску — електростартер
Номінальна потужність — 2,7 кВт
Максимальна потужність — 3 кВт
Паливо — бензин
Паливний бак – 15 л
Напруга - 220 В
Кількість фаз – одна
Охолодження - повітряне
Матеріал альтернатора — мідь
Вага — 45,5 кг
Комплектація: Стабілізатор напруги, цифровий мультиметр 3 в 1
Більш детальну інформацію Ви можете отримати в нашого менеджера телефоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип палива | Бензин |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 2.7 кВт |
| Максимальна потужність | 3 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | ES-210G |
| Об'єм двигуна | 210 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 0.31 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 615 мм |
| Висота | 440 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Вага | 45.5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор у комплекті | Так |
- Ціна: 16 999 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка









Відправка з 14 квітня 2026

