Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Бензиновий генератор 3,2 кВт honda»
Компанія ТРОМ "ФОРВАРД ТРЕЙДИНГ РУП" офіційний імпортер бензинових і дизельних генераторів різних потужностей. Наша команда зможе Вам надати максимально надійну та якісну консультацію під час вибору необхідного Вам обладнання. Ми маємо дуже великий досвід у продажу та сервісному обслуговуванні цього обладнання.
Основні важливі параметри під час вибору Генератора:
Цей генератор має Тип запуску — електростартер
Двигун - HONDA (GP-200)
Номінальна потужність — 2,8 кВт
Максимальна потужність — 3,2 кВт
Паливо — бензин
Паливний бак – 17 л
Напруга - 220 В
Кількість фаз – одна
Охолодження - повітряне
Матеріал альтернатора — мідь
Вага — 50 кг
Комплектація: Колеса, ручка, стабілізатор напруги, цифровий мультиметр
Більш детальну інформацію Ви можете отримати в нашого менеджера телефоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип палива | Бензин |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 2.8 кВт |
| Максимальна потужність | 3.2 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Безперервний |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | GP-200 Honda |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 17 л |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 0.31 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 630 мм |
| Висота | 510 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Вага | 50 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Захисний кожух | Ні |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор у комплекті | Так |
- Ціна: 27 999 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна пакувальна коробка від заводу виробника




