Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Бензиновий генератор 2,8 кВт»
Перед оформленням замовлення рекомендуємо Вам уточнити наявність і термін постачання цього обладнання. 0960150573
Уточніть наявність і терміни відправлення телефоном 0960150573
Компанія ТОВ "ФОРВАРД ТРЕЙДІНГ РУП" офіційний імпортер бензинових і дизельних генераторів різних потужностей. Наша команда зможе Вам надати максимально надійну та якісну консультацію під час вибору необхідного Вам обладнання. Ми маємо дуже великий досвід у продажу та сервісному обслуговуванні цього обладнання.
Основні важливі параметри під час вибору Генератора:
Цей генератор має Тип запуску — ручний
Номінальна потужність — 2.5 кВт
Максимальна потужність — 2.8 кВт
Паливо — бензин
Паливний бак – 15 л
Напруга - 220 В
Кількість фаз – одна
Охолодження - повітряне
Матеріал альтернатора — мідь
Вага — 40 кг
Комплектація Стабілізатор напруги, вольтметр.
Докладну інформацію Ви можете отримати в нашого менеджера телефоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип палива | Бензин |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 2.5 кВт |
| Максимальна потужність | 2.8 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | ES-210G |
| Об'єм двигуна | 210 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 615 мм |
| Висота | 440 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Вага | 45 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Захисний кожух | Ні |
| Лічильник мотогодин | Ні |
| Наявність вольтметра | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор у комплекті | Так |
- Ціна: 12 499 ₴









Відправка з 14 квітня 2026

