Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Газонокосарка»
Газонокосарка Електрична - EM-6118B (GRUNHELM)
Короткий опис: Газонокосарка електрична GRUNHELM EM-6118B, 1,5кВт, ширина скошування 320мм, травозбірник 35л, вага 9кг.
Компанія ТОВ "ФОРВАРД ТРЕЙДІНГ ГРУП" пропонує Вашій увазі електричну газонокосарку EM-6118B (GRUNHELM), несамохідну.
Переваги: легка, мобільна, просто у застосуванні газонокосарка яка ідеально підійде для невеликій присадибної території і вимагає мінімум місця для зберігання. Косарка обладнена двигуном 1500Вт, що достатнь для якісної роботи. Мотор має автоматику, яка його захищений від несподіваних перепадів напруги. Корпус виконано із міцного пластику, що має ряд технологічних ребер жорсткості. Рукоятка П-образного типу містить на собі основні елементи управління, завдяки чому забезпечується повний контроль над процесом скошування. Косарка має травосборник на 35 літрів, що дає можливість опрацювати плошу 200-300 кв.м. Також є можливість вибору необхідного рівня зрізу трави по трьом положення - 25, 40 і 55 мм.
Додаткову технічну консультацію Ви зможете отримати у наших менеджерів за телефоном 096/015/05/73 або через смс Чат бота натиснув кнопку для звязку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Висота скошування | 55 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Максимальна ширина скошування | 320 мм |
| Об'єм травозбірника | 35 л |
| Рекомендована площа | 300 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
- Ціна: 3 000 ₴




