Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Мотокоса 3.2 квт»
Перед замовленням рекомендуємо Вам уточнити термін поставки у менеджера по телефону або через Чат бот натиснув кнопку "Написати"
Мотокоса БMK-2553М (3.2кВт, 7.8кг) (FORTE)
Детально: Мотокосa Forte БMK-2553М, двигун 52см3, потужність 3,2 кВт, вал 28мм, косильна головка, ніж 3Т, вага 7,8 кг.
Компанія ТОВ "ФОРВАРД ТРЕЙДІНГ ГРУП" пропонує Вашій увазі Мотокосу БMK-2553М (3.2кВт, 7.8кг) виробник. FORTE.
Надійна техніка від надійного та відомого виробника. Мотокоса розроблена для тривалих навантажень на великих територіях. Мотокоса працює на бензиновому двигуну відмінної якості. Мотокосу можна віднести до проф.інструменту.
Використовуєть для покосу м'якої газон. трави, а також зріже перерослі бур'яни, бур'яни, зарості, чагарники та ін.
Мотокоса має паливний бак 1 л, що дозволяє виконувати покіс довгий час без дозаправлення.
У комплекті є широкий плечовий ремінь, також встановлена зручна рукоятка велосипедного типу, для більш точного маневрування на ділянці. А широкий захисний кожух, забезпечує надійний захист від летять частинок трави і бруду.
Косильна головка. Ніж 3Т. Ранцевий ремінь. Штанга нерозбірна.
Гарантія - 1 рік. Сервіс по всій Україні.
Швидка відправка по всій Україні.
Довідка за тел.096/015/05/73
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 410 мм |
| Ширина скошування ножа | 254 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.8 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Складна ручка | Ні |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 3200 Вт |
- Ціна: 3 099 ₴




