Електрична газонокосарка Makita ELM3720:
переваги
- Колекторний двигун 1,4 кВт
- Посилена сталева рама
- Твердий, УФ-стійкий корпус з поліпропілену
- Відповідає європейському стандарту (РЄ)
- Новий дизайн корпусу дозволяє скошувати траву біля краю стін та огорожі
- Проста установка контейнера для трави зроблений з поліпропілену та поліаміду
- Індикатор наповнення контейнера для трави
- Легкий у приєднанні кабель і зручне, безпечне вмикання двигуна, світловий індикатор сповіщає про підключеному напрузі.
- Діаметр коліс спереду/ззаду 130 / 180 мм
- Рекомендується для газонів площею до 500 м2
- Регульована і складна ручка
- Міцний корпус з поліпропілену, стійкий до ультрафіолетових променів
- Крыльчатка оптимизирована для лучшего охлаждения и вентиляции
- двигателя
- Малый габаритный размер требует минимум места для хранения
- Три положения для градации скашивания
- Ременная передача с двигателя на нож для увеличения его срока службы
Электрическая газонокосилка Makita ELM3720:
технические характеристики
| Мощность двигателя | 1,4 кВт |
| Длина ножа | 37 см |
| Высота скашивания | 20 / 40 / 55 мм |
| Площадь скашивания | 500 кв.м |
| Обьем травосборника | 40 л |
| Обороты двигателя без нагрузки | 3400 об/мин |
| Диаметр передний колес | 139 см |
| Діаметр задній коліс | 178 см |
| Вага згідно з EPTA | 11,6 кг |
Електрична газонокосарка Makita ELM3720:
комплект постачання
Інструкція по експлуатації
Картонна коробка
Ніж YA00000732
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 400 ₴



