Акумулятор Makita DTW301RTJ:
привілеї
- Висока потужність, з максимальним крутим моментом 330 Нм.
- Легкий і компактний інструмент з дуже високим крутим моментом
- Компактна і легка конструкція забезпечує чудове керування і маневреність інструмент
- Ергономічна рукоятка
- Вбудова світлодіодного освітлення з функцією післясвітлення
- Великий курковий перемикач. Ваші пальці не стомляться навіть після тривалої роботи з інструментом
- Непотрібний двигун постійного струму (BLDC) не вимагає технічного обслуговування
- Залагоджений і водонепроникний інструмент для ефективної роботи
- 4 рівня вибору потужності при ударі
- Індикатор розряду акумулятора
Акумулятор Makita DTW301RTJ:
Технічні характеристики
| Напруження акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Кількість обертів холди 1 | 0 - 1000 хв-1 |
| Кількість обертів холостнього ходу 2 | 0 - 1800 хв-1 |
| Кількість обертів холостнього ходу 3 | 0 - 2600 хв-1 |
| Кількість обертів холди 4 | 0 - 3200 хв-1 |
| Частота ударів 1 | 0 - 1800 хв-1 |
| Частота ударів 2 | 0 - 2600 хв-1 |
| Частота ударів 3 | 0 - 3200 хв-1 |
| Частота ударів 4 | 0 - 4000 хв-1 |
| Посадове місце | 1/2 " , 12.7 мм |
| Тип гвинтів | M10 - M20 |
| Крутий момент 1 | 100 Нм |
| Крутий момент 2 | 160 Нм |
| Крутий момент 3 | 210 Нм |
| Крутий момент 4 | 330 Нм |
| Рівень шуму: шум | 92 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 103 дБ(А) |
| Рівень шуму: похибка (к) | 3 дБ(А) |
| Вібрації: ударне закручування | 13 м/сек² |
| Уроки вібрації: Погрішність (к) | 1,5 м/сек² |
| Розміри (Д х ШВ) | 144 x 79 x 223 мм |
| Вага згідно з EPTA | 1.8 кг |
Акумулятор Makita DTW301RTJ:
набір поставок
2 акумулятора 5 ач
пристрій заряду dc18rc
кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 700 ₴



