Акумуляторний гайковерт Makita DTW 251 RFJ:
переваги
- Легка вага з надзвичайною силою удару
- Компактна і легка конструкція забезпечує чудове керування та маневреність інструменту
- Легкий і компактний 4-полюсний двигун. Розміри і вага даного двигуна на 20% менше, ніж у звичайних електродвигунів
- Ергономічна рукоятка з гумовими вставками забезпечує зручний захоплення, покращує управління інструментом і знижує втому користувача
- Вбудована світлодіодне підсвічування для робочого режиму
- Фосфорилюють захисне покриття
- Міцний захисний кожух захищає інструмент від подряпин і забезпечує високу маневреність
Акумуляторний гайковерт Makita DTW 251 RFJ:
технічні характеристики
| Напруга акумулятора | Вісімнадцять |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Ємність акумулятора | 3 Ач |
| Число обертів холостого ходу | 0 – 2.100 хв-1 |
| Частота ударів | 0 - 3.200 хв-1 |
| Стандартні болти | M10 - M16 |
| Високоміцні болти | M10 - M14 |
| Тип хвостовика | 12.7 мм / 1/2 " |
| Крутний момент (високий) | 230 Нм |
| Рівень шуму: звуковий тиск | 94 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 95 дБ(А) |
| Рівень шуму: похибка (к) | 3 дБ(А) |
| Уроень вібрації: ударне закручування | 11,0 м/сек2 |
| Уроень вібрації: похибка (к) | 1,5 м/сек2 |
| Розміри (Д х Ш х В) | 165 x 79 x 234 мм |
| Вага згідно з EPTA | 1.6 кг |
Акумуляторний гайковерт Makita DTW 251 RFJ:
комплект постачання
Магазин акумуляторів ВL183 194204-5 (2 шт)
Зарядний пристрій 194337-6 DC18RA
Makpac кейс 821550-0
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 610 ₴



