Акумулятор гайкерт Makita DTW 251 RMJ:
привілеї
- Легка вага з надзвичайною силою удару
- Компактна і легка конструкція забезпечує чудове керування і маневреність інструмент
- Легкий і компактний 4-полюсний двигун. Розміри і вага цього двигуна на 20% менше, ніж у звичайних електропостачальників
- Ергономічна нитка з ґумовими вставками забезпечує зручне захоплення, поліпшує керування інструментом і зменшує втому користувача
- Вбудоване світлодіодне підсвічування для робочих режимів
- Захисні захисні покриви
- Міцна захисна шкіра захищає інструмент від подряпини і забезпечує високу маневреність.
Акумулятор гайкерт Makita DTW 251 RMJ:
Технічні характеристики
| Напруження акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Емкість акумулятора | 4 Ач |
| Кількість обертів неодруженого ходу | 0 – 2.100 мін-1 |
| Частота ударів | 0 - 3.200 хв-1 |
| Стандартні болти | M10 - M16 |
| Високопрозорі болти | M10 - M14 |
| Тип хвостовика | 12.7 мм / 1/2 " |
| Крутий момент (високий) | 230 Нм |
| Рівень шуму: шум | 94 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 95 дБ(А) |
| Рівень шуму: похибка (к) | 3 дБ(А) |
| Уроки вібрації: Вдарна закрутка | 11,0 м/сек² |
| Уроки вібрації: Погрішність (к) | 1,5 м/сек² |
| Розміри (Д х ШВ) | 165 x 79 x 234 мм |
| Вага згідно з EPTA | 1.7 кг |
Акумулятор гайкерт Makita DTW 251 RMJ:
набір поставок
Акумулятор (2 шт) BL1840 (18 V / 4,0 Ач)
Зарядний пристрій 195584-2
Кейс Makpace 2 821550-0
Вкладка 837670-0
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 035 ₴



