Акумуляторний гайковерт Makita TW141DWME:
переваги
- Вбудована світлодіодне підсвічування, що полегшує роботу в темряві
- Ергономічна рукоятка
- Зручно розташований перемикач реверсу
- Відмінне рішення для роботи у важкодоступних місцях
- Патрон представлений квадротом 1/2 дюйма (12,7 мм)
- Експлуатація інструменту не вимагає великих фізичних зусиль з боку користувача.
- Металевий корпус редуктора
Акумуляторний гайковерт Makita TW141DWME:
технічні характеристики
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Число обертів холостого ходу | 0 - 2.600 хв-1 |
| Частота ударів | 0 - 3.200 хв-1 |
| Стандартні болти | M8 - M16 |
| Високоміцні болти | M6 - M12 |
| Посадочне місце | 1/2 ", 12,7 мм |
| Крутний момент (високий) | 145 Нм |
| Висота | 168 мм |
| Вага згідно з EPTA | 1,2 кг |
Акумуляторний гайковерт Makita TW141DWME:
комплект постачання
2 акумулятора 4Аг
Зарядний пристрій DC10WC
Кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 770 ₴



