Акумулятор для ударного гайкерта Makita DTW 285 Z (без АКБ):
привілеї
- Висока потужність, з максимальним крутим моментом 280 Нм.
- Легкий і компактний інструмент з дуже високим крутим моментом
- Компактна і легка конструкція забезпечує чудове керування і маневреність інструмент
- Ергономічна рукоятка
- Вбудова світлодіодного освітлення з функцією післясвітлення
- Великий курковий перемикач. Ваші пальці не стомляться навіть після тривалої роботи з інструментом
- Непотрібний двигун постійного струму (BLDC) не вимагає технічного обслуговування
- Залагоджений і водонепроникний інструмент для ефективної роботи
- 3 рівні потужності при ударі
- Індикатор розряду акумулятора
Акумулятор для ударного гайкерта Makita DTW 285 Z (без АКБ):
Технічні характеристики
| Напруження акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Кількість обертів зупинки 1 швидкість | 0 - 1.600 хв-1 |
| Кількість обертів холостого ходу 2 швидкість | 0 - 2.100 хв-1 |
| Кількість обертів холостнього ходу 3 швидкість | 0 - 2.800 хв-1 |
| Частота ударів 1 швидкість | 0 - 1.800 хв-1 |
| Частота ударів 2 швидкість | 0 - 2.600 хв-1 |
| Частота ударів 3 швидкість | 0 - 3.500 хв-1 |
| Посадове місце | 1/2 " , 12,7 мм |
| Крутий момент (високий) | 280 Нм |
| Стандартні болти | M10 - M20 |
| Високопрозорі болти | M10 - M16 |
| Рівень шуму: шум | 96 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 107 дБ(А) |
| Рівень шуму: похибка (к) | 3 дБ(А) |
| Вібрації: ударне закручування | 11,5 м/сек² |
| Уроки вібрації: Погрішність (к) | 1,5 м/сек² |
| Розміри (Д х ШВ) | 147 x 79 x249 мм |
| Вага згідно з EPTA | 1.7 кг |
Акумулятор для ударного гайкерта Makita DTW 285 Z (без АКБ):
набір поставок
Зауважте, акумулятор, зарядний пристрій і чемодан для транспортування до комплекту поставки не включені
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 299 ₴



