Акумулятор гайкер Makita DTW 250 Z:
привілеї
- Легкий і компактний інструмент з дуже високим крутим моментом
- Компактна і легка конструкція забезпечує чудове керування і маневреність інструмент
- Легкий і компактний чотириполюсний двигун
- Ергономічна рукоятка
- Вбудова світлодіодного освітлення з функцією післясвітлення
- Фосфоресцентне покриття
- Міцна захисна шкіра захищає інструмент від подряпини і забезпечує високу маневреність
Акумулятор гайкер Makita DTW 250 Z:
Технічні характеристики
| Напруження акумулятора | 14,4 В |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Кількість обертів неодруженого ходу | 0 - 2.200 хв-1 |
| Частота ударів | 0 - 3.200 хв-1 |
| Стандартні болти | M10 - M16 |
| Високопрозорі болти | M10 - M14 |
| Посадове місце | 1/2 ", 12,7 мм |
| Крутий момент (високий) | 230 Нм |
| Рівень шуму: шум | 90 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 101 дБ(А) |
| Рівень шуму: похибка (к) | 3 дБ(А) |
| Вібрації: ударне закручування | 14,5 м/сек² |
| Уроки вібрації: Погрішність (к) | 1,5 м/сек² |
| Розміри (Д х ШВ) | 165 x 79 x 234 мм |
| Вага згідно з EPTA | 1,3 кг |
Акумулятор гайкер Makita DTW 250 Z:
набір поставок
Інструкція з експлуатації
Картопляна коробка
Постачається без акумулятора, зарядного пристрою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 618 ₴



