Акумулятор Makita TW161DZ (без АКБ):
привілеї
- Будова світлодіодного підсвічування полегшує роботу в темряві
- Безкоштовний двигун BL
- Ергономічна рукоятка
- Патрон 12,7 мм
- Великий курковий перемикач.
- А-ріжим дозволяє краще контролювати закручування гвинтів, при русі на малій швидкості до затягнення
Акумулятор Makita TW161DZ (без АКБ):
Технічні характеристики
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Кількість обертів зупинки 1 швидкість | 0 - 1.300 хв-1 |
| Кількість обертів холостого ходу 2 швидкість | 0 - 2.400 хв-1 |
| Частота ударів 1 швидкість | 0 - 2.000 хв-1 |
| Частота ударів 2 швидкість | 0 - 3.600 хв-1 |
| Стандартні болти | M6 - M12 |
| Високопрозорі болти | M8 - M16 |
| Посадове місце | 1/2 ", 12,7 мм |
| Крутий момент (високий) | 165 Нм |
| Розміри (Д х ШВ) | 135 x 66 x 229 мм |
| Вага без акумуляторів | 1,0 кг |
Акумулятор Makita TW161DZ (без АКБ):
набір поставок
Картопляна коробка
Клипса на пояс 346909-5
Зауважте, акумулятор, зарядний пристрій і чемодан для транспортування до комплекту поставки не включені
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 040 ₴



