Акумуляторний ударний гайковерт Makita DTW190Z (без АКБ):
переваги
- Легка вага з надзвичайною силою удару
- Компактна і легка конструкція забезпечує чудове керування та маневреність інструменту
- Легкий і компактний 4-полюсний двигун, розміри і вага даного двигуна на 20% менше, ніж у звичайних електродвигунів
- LED-підсвічування робочої зони з режимом післясвічення
- Система захисту акумулятора від перевантаження
- Зручний ергономічний дизайн для зменшення втоми оператора
Акумуляторний ударний гайковерт Makita DTW190Z (без АКБ):
технічні характеристики
| Напруга акумулятора | Вісімнадцять |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Число обертів холостого ходу | 0 - 2.300 хв-1 |
| Частота ударів | 0 - 3.000 хв.-1 |
| Крутний момент (високий) | 190 Нм |
| Стандартні болти | M8 - M16 |
| Високоміцні болти | M8 - M12 |
| Посадочне місце | 1/2 " , 12,7 мм |
| Рівень шуму: звуковий тиск | 94 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 105 дБ(А) |
| Вібрації: ударне закручування | 8,5 м/сек2 |
| Розміри (Д х Ш х В) | 176 x 79 x 219 мм |
| Вага згідно з EPTA | 1,1 кг |
Акумуляторний ударний гайковерт Makita DTW190Z (без АКБ):
комплект постачання
Картонна коробка
Поставляється без акумулятора, зарядного пристрою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 297 ₴



