Акумулятор Makita TW141DZ (без АКБ):
привілеї
- Будова світлодіодного підсвічування полегшує роботу в темряві
- Ергономічна рукоятка
- Зручний перемикач реверсу
- Чудове рішення для роботи у важкодоступних місцях
- Патрон представлений кваротом 1/2 дюйма (12,7 мм)
- Експлуатація інструмента не вимагає великих фізичних зусиль з боку користувача.
- Металічний корпус редуктора
Акумулятор Makita TW141DZ (без АКБ):
Технічні характеристики
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Кількість обертів неодруженого ходу | 0 - 2.600 хв-1 |
| Частота ударів | 0 - 3.200 хв-1 |
| Стандартні болти | M8 - M16 |
| Високопрозорі болти | M6 - M12 |
| Посадове місце | 1/2 ", 12,7 мм |
| Крутий момент (високий) | 145 Нм |
| Висота | 168 мм |
| Вага згідно з EPTA | 1,2 кг |
Акумулятор Makita TW141DZ (без АКБ):
набір поставок
Картопляна коробка
Клипса на пояс 346909-5
Зауважте, акумулятор, зарядний пристрій і чемодан для транспортування до комплекту поставки не включені
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 835 ₴



