Акумуляторний гайковерт Makita TW001GZ (без АКБ):
переваги
- XGT - це серія інструменту спеціально сконструйована для промислового застосування з високими вимогами
- Нова акумуляторна система 40 Вольт XGT
- Безщітковий двигун постійного струму (BL) не вимагає технічного обслуговування, споживання менше електроенергії в стравнении з щітковими аналогами
- Надійний редуктор з металевими шестернями
- Ергономічна рукоятка
- Регулятор числа обертів
- Подвійна вбудована світлодіодне підсвічування з функціями попереднього світіння і післясвічення
- Дуже міцний та ефективний інструмент при тривалій роботі
- Пилозахищений і водостійкий інструмент для ефективної роботи XPT
- Електронний 4-х ступінчастий перемикач швидкості дозволяє користувачеві контролювати швидкість і частоту ударів в залежності від виконуваної роботи.
- Автоматична зупинка пристрою при затягуванні / відкручування болтів і гайок
- Простота обігу та управління завдяки компактній габаритній довжині
Акумуляторний гайковерт Makita TW001GZ (без АКБ):
технічні характеристики
| Напруга акумулятора | Сорок |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Число оборотів холостого ходу 1 швидкість | 0 - 950 хв-1 |
|
Число оборотів холостого ходу 2 швидкість |
0 - 1150 хв-1 |
| Число оборотів холостого ходу 3 швидкість | 0 - 1400 хв-1 |
| Число оборотів холостого ходу 4 швидкість | 0 - 1800 хв-1 |
| Частота ударів, 1 швидкість | 0 - 1900 хв-1 |
| Частота ударів 2 швидкість | 0 - 2200 хв-1 |
| Частота ударів 3 швидкість | 0 - 2400 хв-1 |
| Частота ударів 4 швидкість | 0 - 2500 хв-1 |
| Посадочне місце | 3/4 " |
| Стандартні болти | M12 - M36 |
| Високоміцні болти | M10 - M27 |
| Крутний момент (високий) | 1800 Нм |
| Крутний момент на зрив | 2050 Нм |
| Габаритна довжина | 217 мм |
| Вага згідно з EPTA | 3,9 - 4,2 кг |
Акумуляторний гайковерт Makita TW001GZ (без АКБ):
комплект постачання
Картонна упаковка
Інструкція
Зверніть увагу, акумулятор, зарядний пристрій і валіза для транспортування в комплект поставки не входять
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 123 ₴



