Перфоратор Makita HR 4501 C:
привілеї
- На 30% збільшена ефективність буріння і на 5% зріс ресурс
- Повзунковий вимикач для комфортної роботи в режимі "відбійного молотка"
- Електронна система контролю швидкості обертання і "м'якший пуск"
- Електронне регулювання числа обертів
- Знижена вібрація
- Незахищена муфта
- Світловий індикатор нагадує про потребу замінити вугільні щітки
- Індикатор несправності кабеля і вмикача
- 2 Режим роботи скинення з ударом або дольблення
Перфоратор Makita HR 4501 C:
Технічні характеристики
| Потребується потужність | 1.350 Вт |
| Кількість обертів неодруженого ходу | 130 - 280 хв-1 |
| Частота ударів | 1.250 - 1.700 хв-1 |
| Тип патрона | SDS-Max |
| Сила удару | 10,1 Дж |
| Кількість долотів встановлення | 16 |
| Максимальний діаметр цементу | 45 мм |
| Виверження корончастим свердлом (бетон) | 125 мм |
| Рівень шуму: шум | 94 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 105 дБ(А) |
| Папір вібрації: ударне свердлення по бетону | 16 м/сек² |
| Забуття вібрації: долблення | 12,5 м/сек² |
| Розміри (Д х ШВ) | 458 x 121 x 288 мм |
| Маса | 8.4 кг |
Перфоратор Makita HR 4501 C:
набір поставок
Д-подібна бокова рукоятка
Бічна рукоятка
Пластиковий кейс
Обмежувач глибини узгодження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 194 ₴



