Перфоратор Makita HR 4003 C:
привілеї
- 2 Режим роботи: узгодження з дольбуванням, розгортання
- Обмежувач крутого моменту забезпечує зупинку узгодження для захисту користувача і інструмент від випадкового блокування свердла
- Електронний регулятор швидкості, світлодіодне підсвічування для заміни щітки, світлодіодний індикатор живлення, який вказує на проблеми з електричним ланцюгом, плавний пуск і система стабілізації швидкості
- Ергономічна нитка з ґумовими вставками забезпечує зручне захоплення, поліпшує керування інструментом і зменшує втому користувача
- Зручний патрон для легкої заміни насадки
- Пасивне поглинання вібрацій
- Амортизуюча пружина поглинає силу опору свердла в момент удару
Перфоратор Makita HR 4003 C:
Технічні характеристики
| Потребується потужність | 1.100 Вт |
| Кількість обертів неодруженого ходу | 250 - 500 хв-1 |
| Частота ударів | 1.450 - 2.900 хв-1 |
| Тип патрона | SDS-Max |
| Сила удару | 8.3 Дж |
| Максимальний діаметр цементу | 40 мм |
| Виверження корончастим свердлом (бетон) | 106 мм |
| Рівень шуму: шум | 92 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 103 дБ(А) |
| Папір вібрації: ударне свердлення по бетону | 10 м/сек² |
| Забуття вібрації: долблення | 9 м/сек² |
| Розміри (Д х ШВ) | 479 x 106 x 263 мм |
| Маса | 6.2 кг |
Перфоратор Makita HR 4003 C:
набір поставок
Роздільник глибини 331886-4
Бічна ручка 417003-1
Чемодан
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 768 ₴



