Перфоратор Makita HR 3210 C:
привілеї
- На 30% збільшена ефективність буріння і на 5% зріс ресурс
- АНТІ-ВІБРАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ - суттєво зменшує вібрацію перфоратора
- Електронна система контролю швидкості обертання і "м'якший пуск"
- Електронне регулювання числа обертів
- Знижена вібрація
- Незахищена муфта
- Антивібраційна задня рукоятка
- Світловий індикатор нагадує про потребу замінити вугільні щітки
- Індикатор несправності кабеля і вмикача
- 3 Режим роботи свертання, свертання з ударом або долблення
Перфоратор Makita HR 3210 C:
Технічні характеристики
| Потребується потужність | 850 Вт |
| Кількість обертів неодруженого ходу | 315 - 630 хв-1 |
| Частота ударів | 1.650 - 3.300 хв-1 |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Сила удару | 5 Дж |
| Діаметр узгодження (сталь) | 13 мм |
| Діаметр узгодження (дерево) | 32 мм |
| Максимальний діаметр цементу | 32 мм |
| Виверження корончастим свердлом (бетон) | 90 мм |
| Рівень шуму: шум | 89 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 100 дБ(А) |
| Папір вібрації: ударне свердлення по бетону | 10 м/сек² |
| Забуття вібрації: долблення | 7,5 м/сек² |
| Розміри (Д х ШВ) | 398 x 108 x 239 мм |
| Маса | 4,8 кг |
Перфоратор Makita HR 3210 C:
набір поставок
Бічна рукоятка 1357-7
Пластиковий кейс 824825-6
Обмежувач глибини узгодження 321248-4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 783 ₴



