Перфоратор Makita HR 3540 C:
переваги
- Легкий SDS-max перфоратор
- Електронна система контролю швидкості обертання і "м'який пуск"
- Електронне регулювання числа обертів
- Знижена вібрація
- Запобіжна муфта
- Світловий індикатор нагадує про необхідність заміни вугільних щіток
- Індикатор несправності кабелю і вмикача
- 3 режими роботи свердління, свердління з ударом або довбання
Перфоратор Makita HR 3540 C:
технічні характеристики
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Число обертів холостого ходу | 315 - 630 хв-1 |
| Частота ударів | 1.650 - 3.300 хв-1 |
| Тип патрона | SDS-Max |
| Кількість положень встановлення долота | 24 |
| Сила удару | 5,6 Дж |
| Діаметр свердління (сталь) | 13 мм |
| Діаметр свердління (дерево) | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління - бетон | 35 мм |
| Свердління корончатым свердлом (бетон) | 90 мм |
| Рівень шуму: звуковий тиск | 93 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 104 дБ(А) |
| Уроень вібрації: ударне свердління по бетону | 18 м/сек2 |
| Уроень вібрації: довбання | 12,5 м/сек2 |
| Розміри (Д х Ш х В) | 439 x 114 x 239 мм |
| Маса | 5,6 кг |
Перфоратор Makita HR 3540 C:
комплект постачання
Бічна рукоятка 135209-6
Пластиковий кейс 824825-6
Обмежувач глибини свердління 321248-4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 391 ₴



