Акумуляторний перфоратор Makita DHR282ZU (без АКБ):
переваги
- 3 режими роботи: свердління, свердління з довбанням і довбання
- BLDC - безщітковий двигун постійного струму
- Технологія XPT - підвищена стійкість до пилу і вологи
- Функція AWS - Автоматична система бездротового зв'язку - включає бездротове з'єднання пилососа і електроінструменту з використанням bluetooth
- Технологія AFT - Active Feedback Sensing - автоматичне відключення інструменту для захисту користувача у разі раптового гальмування або зупинки
- Антивібраційна технологія AVT
- Управління швидкістю обертання
- Можливість використання комплекту для видалення пилу DX08 (опціонально)
- Два вбудованих світлодіода, що висвітлюють робочу область з функцією відкладеного гасіння
- Не сумісний із батареями BL1811G, BL1813G, BL1815G (без електроніки) і батареєю BL1815 (18 СТ / 1,3 Ач)
- Поставляється без футляра, батареї та зарядного пристрою
Акумуляторний перфоратор Makita DHR282ZU (без АКБ):
технічні характеристики
| Напруга акумулятора |
18 + 18 |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Число обертів холостого ходу | 0 - 980 хв-1 |
| Частота ударів на холостий хід | 5,000 хв-1 |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Сила удару | 2,8 Дж |
| Діаметр свердління (сталь) | 13 мм |
| Діаметр свердління (дерево) | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління - бетон | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління - бетон коронками | 54 мм |
| Максимальний діаметр свердління - бетон алмазними коронками | 65 мм |
Акумуляторний перфоратор Makita DHR282ZU (без АКБ):
комплект постачання
Модуль AWS 198900-7
Поставляється без акумулятора, зарядного пристрою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 590 ₴



