Акумуляторний перфоратор Makita DHR 242 RFJ:
переваги
- Висока ефективність у поєднанні з ергономічним дизайном
- Центр тяжіння ближче до вібропоглинаючої рукоятці, забезпечує неперевершений баланс інструменту, що, в свою чергу, зменшує втому оператора і дає більше продуктивний робочий день
- Можливість буріння в бетоні швидше, ніж 24V акумуляторний перфоратор моделі BHR200
- Патрон SDS-plus
- Зручна рукоятка
- Ергономічний дизайн, що забезпечує максимальну продуктивність, забезпечуючи надійний і зручний захват при будь-якої операції;
- 3 режими роботи: буріння з довбанням, довбання, тільки свердління
- Корпус інструменту відділений у верхньому і нижньому корпусах біля підніжжя ручки, де корпуси з'єднані з амортизуючими гумовими амортизаторами
- Безщітковий двигун постійного струму знижує втрати енергії на 30%, забезпечуючи більш тривалий час роботи між зарядом акумулятора
- Унікальна гумова сполучна конструкція пригнічує передачу вібрації на клеми акумулятора, зводячи до мінімуму несправності батареї, такі як розрив клем або поганий контакт
Акумуляторний перфоратор Makita DHR 242 RFJ:
технічні характеристики
| Напруга акумулятора | Вісімнадцять |
| Акумулятор (ампер-година) | 3 Ач |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Число обертів холостого ходу | 0 - 950 хв-1 |
| Кількість ударів холостого ходу | 0 - 950 хв-1 |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Сила удару | 2.4 Дж |
| Діаметр свердління (сталь) | 13 мм |
| Діаметр свердління (дерево) | 27 мм |
| Максимальний діаметр свердління - бетон | 24 мм |
| Рівень шуму: звуковий тиск | 92 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 103 дБ(А) |
| Уроень вібрації: ударне свердління по бетону | 15 м/сек2 |
| Уроень вібрації: довбання | 11 м/сек2 |
| Вага | 3,3 кг |
Акумуляторний перфоратор Makita DHR 242 RFJ:
комплект постачання
Makpac кейс 4 (821552-6)
Вкладка 837649-1
2 акумуляторні батареї BL1830
Зарядний пристрій DC18RC
Глибиномір
Бічна рукоядка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 200 ₴



