Перфоратор Makita HR 4002:
привілеї
- 2 Режим роботи - свертання з ударом і дольблення
- Обмежувач крутого моменту забезпечує зупинку узгодження для захисту користувача і інструмент від випадкового блокування свердла
- Ергономічна нитка з ґумовими вставками забезпечує зручне захоплення, поліпшує керування інструментом і зменшує втому користувача
- Зручний патрон для легкої заміни насадки
- Ричак перемикання режимів роботи знаходиться зверху на інструменті, що дозволяє зменшити ризик його пошкодження навіть у випадку необережного використання
- Можливість встановлення зубила / долоту у 12 місцях
Перфоратор Makita HR 4002:
Технічні характеристики
| Потребується потужність | 1.050 Вт |
| Кількість обертів неодруженого ходу | 680 хв-1 |
| Частота ударів | 2.500 хв-1 |
| Тип патрона | SDS - Max |
| Сила удару | 6,1 Дж |
| Максимальний діаметр цементу | 40 мм |
| Виверження корончастим свердлом (бетон) | 105 мм |
| Рівень шуму: шум | 90 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 103 дБ(А) |
| Папір вібрації: ударне свердлення по бетону | 17,5 м/сек² |
| Забуття вібрації: долблення | 10,5 м/сек² |
| Розміри (Д х ШВ) | 458 x 114 x 256 мм |
| Маса | 6,6 кг |
Перфоратор Makita HR 4002:
набір поставок
Бічна рукоятка
Пластиковий кейс
Обмежувач глибини узгодження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 999 ₴



