Акумуляторний перфоратор Makita DHR 241 RFJ:
переваги
- 3 режими роботи: свердління, свердління з ударом і довбання
- Протиковзка ручка забезпечує зручну роботу з інструментом і знижує втому користувача
- Пристрій захисту перемикача та корпусу редуктора від пошкоджень.
- Ергономічна рукоятка
- Механізм регулювання кута забезпечує поворот долота на 360 градусів з 40 положеннями установки
- Унікальна конструкція з гумовими вставками захищає клеми акумулятора від вібрацій
- Обмежувач крутного моменту забезпечує зупинку біти для захисту користувача та інструменту від випадкового блокування біти
- Зручний патрон для легкої зміни біти
Акумуляторний перфоратор Makita DHR 241 RFJ:
технічні характеристики
| Напруга акумулятора | Вісімнадцять |
| Акумулятор (ампер-година) | 3,0 Ач |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Число обертів холостого ходу | 0 - 1.100 хв-1 |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Сила удару | 2.0 Дж |
| Діаметр свердління (сталь) | 13 мм |
| Діаметр свердління (дерево) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління - бетон | 20 мм |
| Кількість положень встановлення долота | 40 |
| Рівень шуму: звуковий тиск | 86 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 97 дБ(А) |
| Уроень вібрації: ударне свердління по бетону | 12.5 м/сек2 |
| Уроень вібрації: довбання | 9.5 м/сек2 |
| Розміри (Д х Ш х В) | 417 x 84 x 219 мм |
| Маса | 3.5 кг |
Акумуляторний перфоратор Makita DHR 241 RFJ:
комплект постачання
Ручка 158057-6
Акумулятор 638409-2 (2x)
Зарядний пристрій 195584-2
Обмежувач глибини 324219-0
Makpac кейс для транспортування 821551-8
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 339 ₴



