Акумуляторний перфоратор Makita HR 166 DWAE1:
переваги
- Відмінна керованість завдяки довжині 250 мм і вагою 1,8 кг (з батареєю BL1020B)
- 2 режими роботи свердління та ударне берение )
- Пилозахисний патрон для SDS-PLUS
- Корпус виброгасящий, зменшує вібрацію
- Запобіжна муфта
- Електронне підтримання обертів
- Автоматична зупинка
- BL (безщітковий) двигун, ємність акумулятора використовує більш ефективно, ніж при використанні звичайних електродвигунів
- Світлодіодне підсвічування робочої зони
Акумуляторний перфоратор Makita HR 166 DWAE1:
технічні характеристики
| Напруга акумулятора | 10,8 В CXT |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Число обертів холостого ходу | 0 - 680 хв-1 |
| Частота ударів на холостий хід | 4,800 хв-1 |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Сила удару | 1.1 Дж |
| Діаметр свердління (сталь) | 10 мм |
| Діаметр свердління (дерево) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління - бетон | 16 мм |
| Розміри (Д х Ш х В) | 250 x 74 x 187 мм |
| Маса | 1.8 кг |
Акумуляторний перфоратор Makita HR 166 DWAE1:
комплект постачання
Кейс + аксесуари
2x батареї BL1020B (2,0 Ач)
Зарядний пристрій DC10WC
Захисна кришка акумулятора 456128-6
Обмежувач глибини 415486-9
Бічна рукоятка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 800 ₴



