Акумулятор Makita DHR281Z (без АКБ):
привілеї
- 3 Режим роботи: свертання, узгодження з долбленням і доведення
- BLDC - Безголовий двигун постійного струму
- Технологія XPT - Підвищена стійкість до пилу і вологості
- Антивібраційна технологія AVT
- Вимкнення удару без навантаження, що збільшує зв’язок механізму
- Керування швидкістю вражання
- Прорізана рукоятка з можливістю переставляти її в будь-яке зручному місці
- Можливість використання комплекту для вилучення пилу DX09 (опціонально)
- Два вбудованих світлодіоди, що освітлюють робочий простір з функцією післясвітлення
- Не сумісний з батареями BL1811G, BL1813G, BL1815G (без електроніки) і BL1815 (18 В / 1,3 Ач)
- Поставляється без чемодана, батарей і зарядного пристрою
Акумулятор Makita DHR281Z (без АКБ):
Технічні характеристики
| Напруження акумулятора | 18 В + 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Кількість обертів неодруженого ходу | 0 - 980 хв-1 |
| Частота ударів на холостому хід | 5,000 хв-1 |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Сила удару | 2,9 Дж |
| Діаметр узгодження (сталь) | 13 мм |
| Діаметр узгодження (дерево) | 32 мм |
| Максимальний діаметр цементу | 28 мм |
| Максимальний діаметр узгодження коронки | 54 мм |
| Максимальний діаметр виверження алмазної коронки | 65 мм |
| Розміри (Дліна) | 404 мм |
| Маса | 3,9 -5,1 кг |
Акумулятор Makita DHR281Z (без АКБ):
набір поставок
Постачається без акумулятора, зарядного пристрою
Картопляна коробка
Патрон SDS+
Патрон під цендричним свердлом
Змазка для хвостовиків бурів і зубіл
Салветка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 600 ₴



