Акумулятор Makita DHR 263 Z:
привілеї
- 3 Режим роботи: свертання, свертання з ударом і долблення
- Механізм регулювання кута забезпечує поворот долота на 360 градусів з 40 станами встановлення
- Вібропоглинаюча щупальця зменшує втому рук
- Зручний затискний патрон для легкої зміни біти
- Обмежувач крутого моменту забезпечує зупинка бітів для захисту користувача і інструмент блокування бітів
- Вбудова світлодіодного підсвічування з функціями попереднього світла і післясвітлення
- Залагоджений і водонепроникний інструмент для ефективної роботи
Акумулятор Makita DHR 263 Z:
Технічні характеристики
| Напруження акумулятора | 18 В + 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Кількість обертів неодруженого ходу | 0 - 1.250 хв-1 |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Сила удару | 2.5 Дж |
| Діаметр узгодження (сталь) | 13 мм |
| Діаметр узгодження (дерево) | 32 мм |
| Максимальний діаметр цементу | 26 мм |
| Кількість долотів встановлення | 40 |
| Рівень шуму: шум | 94 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 105 дБ(А) |
| Папір вібрації: ударне свердлення по бетону | 14.5 м/сек2 |
| Забуття вібрації: долблення | 14 м/сек² |
| Розміри (Д х ШВ) | 350 x 116 x 232 мм |
| Маса | 4,7 кг |
Акумулятор Makita DHR 263 Z:
набір поставок
Чемодан для транспортування
Обмежувач глибини і бокової ручки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 700 ₴



