Перфоратор Makita HR2652:
привілеї
- 3 Режим роботи: узгодження, узгодження з долбуванням і розгортання
- З інтегруванням енергії для чистих робіт навіть у закритих приміщеннях
- Фільтр HPA з ефективністю 99,75%
- Телескопічна всмоктова трубка до 190 мм
- Прозорий запальничок для легкого контролю рівня заповнення
- У той же час впускна коллектор служить як легко регулюючий показник глибини
- Електронно контрольоване обертання і удар
- Безпечне з’єднання між всмоктуванням пристрою і перфоратором запобігає витіку пилу
- Легко очищати запальничку
- Незахищена муфта
Перфоратор Makita HR2652:
Технічні характеристики
| Потребується потужність | 800 Вт |
| Кількість обертів неодруженого ходу | 0 - 1,220 хв-1 |
| Частота ударів на холостому хід | 0 - 4,600 хв-1 |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Сила удару | 2,2 Дж |
| Діаметр узгодження (сталь) | 13 мм |
| Діаметр узгодження (дерево) | 32 мм |
| Максимальний діаметр цементу | 26 мм |
| Максимальний діаметр виверження коронками | 68 мм |
| Максимальний діаметр виверження алмазними коронками | 80 мм |
| Розміри (Д х ШВ) | 604x89x260 мм |
| Маса | 3 кг |
Перфоратор Makita HR2652:
набір поставок
Система збирання пилу
Бічна ручка
Кейс
Обмежувач глибини
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 175 ₴



