Перфоратор Makita HR 2811 FT:
привілеї
- Практична установа долота - можливість встановлення долота в 40 позиціях
- Вертикальне розташування двигуна
- Світлодіодне підсвічування робочої зони
- Незахищена муфта
- Легкозмінні патрони: SDS-Plus на швидкозатиснутій 3-х кулачковий патрон за кілька секунд
- Три режими роботи: свертання, свертання з ударом або долблення
- Рукоятка з м’якою гумовою накладкою, антивібраційна бокова і задня рукоятки забезпечують повний контроль над інструментом і знижують негативний вплив вібрації на руки користувача
- Зміна швидкості обертання і нова конструкція реверсу
- Вимкнення удару на холостому ходу
Перфоратор Makita HR 2811 FT:
Технічні характеристики
| Потребується потужність | 800 Вт |
| Кількість обертів неодруженого ходу | 0 - 1.100 хв-1 |
| Частота ударів | 0 - 4.500 хв-1 |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Сила удару | 2,9 Дж |
| Діаметр узгодження (сталь) | 13 мм |
| Діаметр узгодження (дерево) | 32 мм |
| Максимальний діаметр цементу | 28 мм |
| Виверження корончастим свердлом (бетон) | 80 мм |
| Рівень шуму: шум | 90 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 101 дБ(А) |
| Папір вібрації: ударне свердлення по бетону | 15,0 м/сек² |
| Забуття вібрації: долблення | 11,5 м/сек² |
| Розміри (Д х ШВ) | 339 x 89 x 225 мм |
| Маса | 3,5 кг |
Перфоратор Makita HR 2811 FT:
набір поставок
Бокова рукоятка 154842-5
Швидкий патрон SDS-PLUS 194079-2
Обмежувач глибини 324219-0
Пластиковий кейс 824789-4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 643 ₴



