Перфоратор Makita HR2230X4:
привілеї
- 2 Режим роботи скинення з ударом і дольблення
- Обмежувач крутого моменту забезпечує зупинку узгодження для захисту користувача і інструмент від випадкового блокування свердла
- Велика гумова накладка захищає інструмент від подряпин і підвищує маневрність
- Ергономічна нитка з ґумовими вставками забезпечує зручне захоплення, поліпшує керування інструментом і зменшує втому користувача
- Протиоскозливий і м'який боковий рукоятка з еластомера Удробний патрон для легкої заміни насадки
- Простий регулятор обмеження глибини можна налаштувати лише одним рухом Компактна і легка конструкція забезпечує чудове керування і маневрність інструмент
- Нова система реверсу без зниження частоти обертання двигуна забезпечує більш тривалий термін служби вугільних щіток
Перфоратор Makita HR2230X4:
Технічні характеристики
| Потребується потужність | 710 Вт |
| Кількість обертів неодруженого ходу | 0 - 1.050 хв-1 |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Сила удару | 2,2 Дж |
| Кількість ударів за хвилину | 0 - 4.05 хв-1 |
| Діаметр згорання в бетоні | до 22 мм |
| У сталі/делеві | до 13 / 32 мм |
| Коронками | до 35-54 мм |
| Маса | 2,6 кг |
Перфоратор Makita HR2230X4:
набір поставок
додаткова рукоятка
Обмежувач глибини
14 бурів
алюмінієвий кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 500 ₴



