Перфоратор Makita HR 2810 T:
привілеї
- 3 Режим роботи - свертання, свертання з ударом і долблення
- Ергономічна нитка з ґумовими вставками забезпечує зручне захоплення, поліпшує керування інструментом і зменшує втому користувача
- Обмежувач крутого моменту забезпечує зупинку узгодження для захисту користувача і інструмент від випадкового блокування свердла
- Велика гумова накладка захищає інструмент від подряпин і підвищує маневрність
- Зручний патрон для легкої заміни насадки
- Компактний L-подібний корпус двигуна забезпечує невелику відстань між задньою / бічною рукояткою і бітою, що сприяє вищій маневреності і більш зручному управлінню інструментом
- Один з найефективніших інструментів у своєму класі
- Патрон для швидкого заміни свердла
- Швидкосмішні патрони: SDS-PLUS і швидкозажимий патрон для циліндричного хвостовика
Перфоратор Makita HR 2810 T:
Технічні характеристики
| Потребується потужність | 800 Вт |
| Кількість обертів неодруженого ходу | 0 - 1.100 хв-1 |
| Частота ударів | 0 - 4.500 хв-1 |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Сила удару | 2.8 Дж |
| Діаметр узгодження (сталь) | 13 мм |
| Діаметр узгодження (дерево) | 32 мм |
| Максимальний діаметр цементу | 28 мм |
| Виверження корончастим свердлом (бетон) | 80 мм |
| Рівень шуму: шум | 89 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 100 дБ(А) |
| Папір вібрації: ударне свердлення по бетону | 20 м/сек² |
| Забуття вібрації: долблення | 15,5 м/сек² |
| Розміри (Д х ШВ) | 339 x 89 x 225 мм |
| Маса | 3,5 кг |
Перфоратор Makita HR 2810 T:
набір поставок
Бокова рукоятка 154842-5
Швидкий патрон SDS-PLUS 194079-2
Обмежувач глибини 324219-0
Пластиковий кейс 824789-4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 227 ₴



