Акумулятор Makita HR140DSAE1:
привілеї
- Чудове управління завдяки довжині всього 250 мм і вазі 1,8 кілограма (з батареєю BL1020B)
- 2 режими роботи (верлення і ударне берення)
- Слабкий патрон для SDS-PLUS
- Світлодіодне підсвічування робочої зони
Акумулятор Makita HR140DSAE1:
Технічні характеристики
| Напруження акумулятора | 10,8 CXT |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Емкість акумулятора | 2 Ач |
| Кількість обертів неодруженого ходу | 0 - 850 хв-1 |
| Частота ударів на холостому хід | 4,900 хв-1 |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Сила удару | 1.0 Дж |
| Діаметр узгодження (сталь) | 10 мм |
| Діаметр узгодження (дерево) | 14 мм |
| Максимальний діаметр цементу | 13 мм |
| Розміри (Д х ШВ) | 246 x 74 x 179 мм |
| Маса | 1.9 кг |
Акумулятор Makita HR140DSAE1:
набір поставок
Бічна рукоядка 158057-6
Глибокомер 415486-9
2 акумулятор 2 Ач
Пристрій DC10SA
Кейс + аксесуари
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 941 ₴



