Перфоратор Makita HR 2630 T:
привілеї
- 3 Режим роботи: свертання, свертання з ударом і долблення
- Зручний затискний патрон для легкої зміни біти
- Механізм регулювання кута забезпечує поворот долота на 360 градусів з 40 станами встановлення
- Довгий напрямний біт спричиняє коливання до мінімуму
- Простіше регулювання глибини за допомогою спеціальної кнопки
- Ергономічна рукоятка
- Регулятор режиму роботи знаходиться в нижній частині корпусу редуктора, що значно зменшує ймовірність пошкодження
- Обмежувач крутого моменту забезпечує зупинка бітів для захисту користувача і інструмент блокування бітів
Перфоратор Makita HR 2630 T:
Технічні характеристики
| Потребується потужність | 800 Вт |
| Кількість обертів неодруженого ходу | 0 - 1.200 хв-1 |
| Частота ударів | 0 - 4.600 хв-1 |
| Тип патрона | SDS-Plus |
| Сила удару | 2.4 Дж |
| Діаметр узгодження (сталь) | 13 мм |
| Діаметр узгодження (дерево) | 32 мм |
| Максимальний діаметр цементу | 26 мм |
| Виверження корончастим свердлом (бетон) | 68 мм |
| Рівень шуму: шум | 91 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 102 дБ(А) |
| Папір вібрації: ударне свердлення по бетону | 15.5 м/сек² |
| Забуття вібрації: долблення | 9.5 м/сек² |
| Розміри (Д х ШВ) | 361 x 77 x 209 мм |
| Маса | 3 кг |
Перфоратор Makita HR 2630 T:
набір поставок
Рукоятка 122878-2
Пластмасовий кейс для транспортування 140404-5
Швидкозажимний патрон 194079-2
Роздільник глибини 331886-4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 597 ₴



